YLE

YOUNG LEARNERS ENGLISH TESTS

Cambridge English flyers

Cambridgeské skúšky pre deti vo veku od 6 do 12 rokov. Stupne STARTERS, MOVERS a FLYERS sú koncepčne pripravené tak, že deti začínajú s výučbou jednoduchých slov a pojmov - na úrovni STARTERS, a na ďalších úrovniach MOVERS a FLYERS spoznávajú viac vyvinuté zložitejšie jazykové štruktúry. Jednotlivé časti sú zamerané na praktické jazykové vedomosti a deti sú podporované v tom aby aktívne komunikovali. Tým získajú viac praxe a stúpne ich sebavedomie. Všetky deti ktoré usporiadajú skúšku, obdržia certifikát.

STARTERS

Základná úroveň skúšok pre deti od 6 rokov ktoré už absolvovali približne 100 hodín výučby. Časti testu sú: čítanie a písanie (20 minút) , posluch (20 minút) a hovorenie (5 minút).

MOVERS

Druhá úroveň skúšok pre deti je vhodná pre vekovú kategóriu 8 až 11 rokov – pre deti ktoré majú za sebou cca 175 hodín jazykovej výučby. Časti testu sú: čítanie a písanie (30 minút) , posluch (25 minút) a hovorenie (7 minút).

FLYERS

Tretí a najnáročnejší z testov je určený pre deti od 9- 12 rokov, ktoré dosiahli cc 250 hodín jazykovej výučby. Je porovnateľný s úrovňou skúšky KET ( Cambridge Key English Test) a je tak prvým krokom k hlavnému súboru medzinárodne uznávaných cambridgeských skúšok pre mládež a dospelých. Časti testu sú: čítanie a písanie (40 minút) , posluch (20 minút) a hovorenie (10 minút).

V prípade záujmu o absolvovanie skúšok YLE kontaktujte skúškové centrum telefonicky alebo emailom na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Prihláška na cambridgeské skúšky